Kelebek.

Org Burada


Sohbet Sizi Bekliyor..
* şifreniz yok ise boş bırakabilirsiniz.

istediğin her yerden kelebek sohbete bağlan. Burası yeni başlangıçların tek adresidir.

Yeni Nesil Sohbet

Değişen yeni nesil teknoloji dahilinde artık istediğiniz yerden kelebek sohbet odalarımıza rahat bir şekilde bağlanıp en seviyeli bir şekilde kendinize en uygun chat arkadaşınızı bulabilirsiniz.

KELEBEK MİRC İNDİR

Kelebek Script Yenilendi.! Kebek Script 05.10.2018 tarihinde ircbastard tarafından yeniden tasarlanmıştır. Kelebek Script tamamen sizlerin güveni ve bilgisayar sağlığı için virüssüz şekilde tasarlanmıştır. Yeni nesil Kelebek Scripti aşşağıda bulunan mirc resmine tıklayarak hemen kelebek sohbet odalarına katılabilirsiniz. Hemen Kelebek Script indir Yeni Arkadaşlar Bul.

bilgisayarına indir

Kelebek Sohbet sitelerini en önemli özelliği ise görüşme gizliliğinin önem verilmesidir. Uzun süredir konuştunuz yazıştığınız kişilere herhangi bir sıkıntı yaşadığınızda , karşı taraf konuşmaları silse dahi konuşmalar site belleğinde kalıcı olarak kaydedilir ve bunlar herhangi bir sorunda yetkili mercilere kanıt olarak sunulur. Kendiniz hakkında hemen çok fazla bilgi vermemeli ve insanlarla vakit geçirdikten sonra güvenmelisiniz. Kendi iyiliğiniz ve en başa sevdiğiniz insanları düşünerek hareket etmelisiniz ve yeni tanıştığınız insanlarla hangi platformda olursa olsun, sorgulamadan , vakit geçirmeden , güven bağlı oluşturmamalısınız.

İnsanlar artık değişen dünya düzeninde uyum sağlamak için , az uykuyla, çok çalışarak, daha fazla para kazanmak için sosyal hayatlarından kesintiler yaratmak zorundalar. Eğer sosyal hayatlarını kesintisiz devam ettirmek istiyorlarsa , bu yoğunluklar yüzünden , aşırı trafik , gece fazla kalabalık ortamlar ve yüksek sesten dolayı kurulamayan birçok ilişki ve arkadaşlık ile karşılaşırlar. Oysaki yanlış anlaşılmaların çok fazla yaşandığı gündelik yaşantılar da insanların karşılıklı niyetinin bilinmediği için birçok sorun oluşur . Fakat sohbet sitelerinde herkesin amacı yeni insanlar tanımak olduğu için herhangi bir arkadaş talebinde bulunduğunuz zaman veya chat yapmak istediğinizde karşılığında alacağınız cevap kesinlikle olumsuz ya da kırıcı olmaz.Hakkımızda

Kelebek.Org sohbet odalarımız sizlere kesinlikle her hangi bir ücret gözetmeksizin her zaman online olarak sizlere hizmet verecektir. Burada aramakta olduğun arkadaş parmaklarının ucunda hemen sende katıl.