Kelebek.

Org Burada


Sohbet Sizi Bekliyor..
* şifreniz yok ise boş bırakabilirsiniz.

istediğin her yerden kelebek sohbete bağlan. Burası yeni başlangıçların tek adresidir.

Yeni Nesil Sohbet

Değişen yeni nesil teknoloji dahilinde artık istediğiniz yerden kelebek sohbet odalarımıza rahat bir şekilde bağlanıp en seviyeli bir şekilde kendinize en uygun chat arkadaşınızı bulabilirsiniz.

HAKKIMIZDA SAYFASI

Kelebek.Org Bilişim internet teknolojileri 1998 den günümüze kadar türkçe mirc server hizmeti veren ve günümüze kadar istikrarlı bir şekilde gelen sayılı TÜRK serverlerindan biridir. Kelebek Sohbet bu gün gelmiş olduğumuz durum itibari ile kullanıcılarmızın büyük payı olduğunu söyleyebiliriz. Gelişen teknoloji çağı ve bizimde ayak uydurmamız gereken bir takım gelişmeler sonrası bu gün bir çok kelimelerde sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Mobil Chat ve Sohbet sistemi

Bir çoğumuzun artık kullanmakta olduğu chat alt yapısına sahip sistemlerdir. Aslında farklı isimlere sahip olsalarda kullanıcıların bildiği isim budur. Biraz daha bahsetmemiz gerekirse " qwebirc " de diyebiliriz. Sistemin işleyiş biçimi kullanıcıların mobil odaları sistemler; Cep telefonu, tablet gibi cihazlardan Kelebek.Org`a erişmek istediklerinde bu sistemler alt yapımız tarafından algılanarak sizlere kullanmakta olduğunuz yazılım sistemlerini yönlendirerek rahat ve kullanışlı biçimde sohbet etmenizi sağlar.Hakkımızda

Kelebek.Org sohbet odalarımız sizlere kesinlikle her hangi bir ücret gözetmeksizin her zaman online olarak sizlere hizmet verecektir. Burada aramakta olduğun arkadaş parmaklarının ucunda hemen sende katıl.